Ish ministri bëhet nostalgjik, ja çfarë thotë për Vlorën në përvjetorin e çlirimit (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:53 15-10-2017 Ish ministri bëhet nostalgjik, ja çfarë thotë për Vlorën në përvjetorin e çlirimit (Foto)

Ish ministri i Financave, sot rektor në një universitet privat Arben Malaj ka vizituar Vlorën gjatë fundjavës, që përkon edhe me ditën e çlirimit.

“Në çdo përvjetore të çlirimit të saj (15 Tetor 1944) Vlora bëhet gjjithnjë e më e magjishme .

Bukurise natyroree i bashkohet dhe krenaria qe Vlora meriton si qyteti i Pavaresise dhe i kontributeve heroike ne clirimin e vendit dhe perparimin e tij.

Mirenjohje per cdo vlonjate qe me kontribute konkrete e bene kete krenari te perhershme dhe plotesisht te merituar!’, shkruan Arben Malaj në rrjetet sociale.

fgyu5hu45hj45h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.36070704460144
array(1) { ["section"]=> string(92) "ish-ministri-behet-nostalgjik-ja-cfare-thote-per-vloren-ne-pervjetorin-e-clirimit-foto-95992" }