Ish-ministri i brendshëm bëhet nostalgjik, tregon ku e kaloi natën e Vitit të Ri 5 vjet më parë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:39 02-01-2018 Ish-ministri i brendshëm bëhet nostalgjik, tregon ku e kaloi natën e Vitit të Ri 5 vjet më parë (FOTO)

Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj është bërë nostalgjik dhe ka ndarë me të gjithë kujtimet e 5 viteve më parë. Demiraj zbulon se 5 vite më parë nata e ndërrimit të viteve e ka zënë në Afganistan në mision.

“Pese vite me pare, naten e vitit te ri e kaluam dy dite ne Arghandab ne mision ne Afganistan.

Nje urim te vecante per gjithe personelin e Forcave te Armatosura qe jane ne sherbim, por dhe me shpresen qe qeveria shqiptare te mbeshtese me shume keta njerez qe sakrifikojne kaq shume.

Privilegj qe sherbyem se bashku ne misionet me te rrezikshme, suksesshme dhe spektakolare qe ka performuar ushtria ne historine e saj. God bless Special Forces -BOS- you and your families. DD”, shkruan Demiraj në facebook dhe poston një foto nga misioni në Afganistan. 

 

demiraj.jpg

 

 

auto_dritan_demiraj_okii1497643110.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.150151014328
array(1) { ["section"]=> string(106) "ish-ministri-i-brendshem-behet-nostalgjik-tregon-ku-e-kaloi-naten-e-vitit-te-ri-5-vjet-me-pare-foto-105123" }