Ish-ministri i LSI i futet Ramës në makinë, arsyeja do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 18-09-2017 Ish-ministri i LSI i futet Ramës në makinë, arsyeja do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

Ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka, i cili tani është në opozitë si pjesë e Grupit Parlamentar të LSI-së, ka shkaktuar një situatë plot humor në oborrin e Parlamentit, teksa deputetët po dilnin, pas mbylljes së seancës.

Siç e shihni nga fotoja lart, ai ka një “Mercedes” shumë të ngjashëm me atë të Kryeministrit Edi Rama.

Mbase nga lodhja, ai nuk ka parë detaje, por ka tentuar të futet te makina e Kryeministrit. Kaq është dashur për të shpërthyer batutat mes tij dhe Ramës, paçka se situata mes Ramës dhe LSI-së nuk është aq miqësore dhe bashkëpunuese këto kohë. 

 

p8.jpg

 

p9.jpg

 

 

 

 

 

 

Gazeta Panorama

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021180152893066
array(1) { ["section"]=> string(88) "ish-ministri-i-lsi-i-futet-rames-ne-makine-arsyeja-do-t-ju-shkrije-se-qeshuri-foto-92745" }