Ish-ministri i PS njofton ndarjen nga jeta të profesorit të njohur: Donte të zhvillonte një leksion të hapur me studentët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:17 30-01-2018 Ish-ministri i PS njofton ndarjen nga jeta të profesorit të njohur: Donte të zhvillonte një leksion të hapur me studentët

Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka njoftuar në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të profesorit të njohur të kontabilitetit, Thanas Dhimarko.

Në një postim në rrjetet sociale, Malaj tregon se profesori i njohur edhe pse në moshë të thyer dhe në një gjendje shëndetësore jo të mirë, kërkonte të organizonte një leksion me studentët.

“Një profesor me merita të jashtëzakonshme për profesionalizmin, durimin dhe këmbnguljen e tij”,- shkruan Majko ndër të tjera.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03422212600708
array(1) { ["section"]=> string(127) "ish-ministri-i-ps-njofton-ndarjen-nga-jeta-te-profesorit-te-njohur-donte-te-zhvillonte-nje-leksion-te-hapur-me-studentet-108524" }