Ish-ministri i Ramës, tashmë pa pushtet! Fotografohet nëpër Tiranë me sufllaqe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:07 14-06-2018 Ish-ministri i Ramës, tashmë pa pushtet! Fotografohet nëpër Tiranë me sufllaqe Ylli Manjani, ish minister i Drejtesise

Ish ministri në kabinetin qeveritar Rama 1  është tashmë prej kohësh pa pushtet.

E kemi fjalën për ish-ministrin e Drejtësisë nga radhët e LSI, Ylli Manjani.

Manjani është fotografuar këtë mesditë rrugëve të kryeqytetit, në mes të vapës me një qese me sufllaqe në dorë, shkruan newsbomb.al.

Ish-ministri njihet për kujdesin e veçantë që tregon ndaj vetes, qoftë për formën fizike, qoftë dhe për “look-un” krejt ndryshe nga politikanët e tjerë. E megjithatë, Manjani sot duket se ka hequr dorë nga ushqimi i shëndetshëm dhe nuk i ka rezistuar dot një sufllaqeje./ newsbomb.al

 

yllimanjani.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryeministri mbron vrasësit!
Inspektori i Mjedisit i ‘qan hallin’ dhe quan qeverinë ‘bandë’ por biznesmeni i njohur e 'nxjerr zbuluar' »
Article Logic
Execution time: 0.016666889190674
array(1) { ["section"]=> string(83) "ish-ministri-i-rames-tashme-pa-pushtet-fotografohet-neper-tirane-me-sufllaqe-124352" }