Ish-ministri kërkon dorëheqjen e kreut të qeverisë: Kanabizimi ishte projekt politik i Ramës, pa asnjë dyshim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:38 17-10-2017 Ish-ministri kërkon dorëheqjen e kreut të qeverisë: Kanabizimi ishte projekt politik i Ramës, pa asnjë dyshim

Dosja e policisë italiane për bandën e Habilajve ka mbërthyer të gjithë politikën dhe mediat shqiptare.

Në lidhje me këtë temë ka folur edhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Në një postim në rrjetet sociale, Manjani shkruan se nuk duhet të kërkohet dorëheqja e Saimir Tahirit, por ajo e kryeministrit Rama.

Më tej ai shton se është pikërisht kreu i qeverisë projektuesi i kanabizimit të vendit.

“Saimiri do ti duhet të paguajë haraçin e të qenit luajaj ndaj Ramës. Po të kisha gjë në dorë do isha gati tja falja atë haraç, vetëm që të shkojë “haka te i zoti””, shkruan ndër të tjera Manjani.

Më poshtë statusi i plotë: 

Screenshot_16.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022920846939087
array(1) { ["section"]=> string(113) "ish-ministri-kerkon-doreheqjen-e-kreut-te-qeverise-kanabizimi-ishte-projekt-politik-i-rames-pa-asnje-dyshim-96218" }