Ish-ministri lëshon alarmin: Jemi në mëshirë të fatit, rrezikohemi nga përmbytjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:57 06-10-2017 Ish-ministri lëshon alarmin: Jemi në mëshirë të fatit, rrezikohemi nga përmbytjet

Jemi në parg të dimrit, dhe vëmendja tashmë nga zjarret, është përqëndruar tek përmbytjet. Ish-ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti përmes në statusi në rrjetet sociale, ka lëshuar alarmin e vendi është i rrezikuar seriozisht nga përmbytjet.

“Rrjeti i hidrovorëve, kanaleve të ujrave të larta, sistemet e digave dhe të rezervuarëve, mbetën pa kokë dhe në mëshirë të fatit”, shkruan ndër të tjera Panariti.

Më poshtë postimi i plotë: 

Screenshot_19.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tifozja super seksi e Kosovës i lë të gjithë me “gojë hapur” në stadium (FOTO)
E quajti hajdutin e pikturave, sot Rama i shtrëngon dorën në Asamblenë e PS »
Article Logic
Execution time: 0.0042619705200195
array(1) { ["section"]=> string(85) "ish-ministri-leshon-alarmin-jemi-ne-meshire-te-fatit-rrezikohemi-nga-permbytjet-95000" }