Ish-‘Miss Shqipëria', Suada Sherifi publikon për herë të parë foto të vajzës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:07 22-12-2016 Ish-‘Miss Shqipëria', Suada Sherifi publikon për herë të parë foto të vajzës (Foto)

Vetëm pak muaj më parë ish-Miss Shqipëria, Suada Sherifi u bë nënë për herë të parë dhe solli në jetë një vajzë, Dejzi.

Suada ndau me të gjithë ndjekësit e saj rrugëtimin e shtatzënisë dhe më në fund ka publikuar për herë të parë në rrjetet sociale foto të vajzës.

suada66.jpg

suada88.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24935507774353
array(1) { ["section"]=> string(84) "ish-miss-shqiperia-suada-sherifi-publikon-per-here-te-pare-foto-te-vajzes-foto-63454" }