Ish-presidenti izraelit Shimon Peres pëson infarkt në zemër

Publikuar tek: bota, më 19:16 13-09-2016 Ish-presidenti izraelit Shimon Peres pëson infarkt në zemër

Ish-presidenti i Izraelit, Shimon Peres, është dërguar me urgjencë në spital pasi ka pësuar infarkt në zemër.

Sipas burimeve nga spitali për mediat vendase, 93-vjeçari është në gjendje të qëndrueshme, i vetëdijshëm dhe po mbahet nën përkujdesjen intensive të mjekëve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033499002456665
array(1) { ["section"]=> string(65) "ish-presidenti-izraelit-shimon-peres-peson-infarkt-ne-zemer-52805" }