Ish- të përndjekurit politikë protestë për dëmshpërblimet, ministrja Gjonaj: Marr përsipër rishikimin e kërkesave

Publikuar tek: politike, më 18:14 11-01-2018 Ish- të përndjekurit politikë protestë për dëmshpërblimet, ministrja Gjonaj: Marr përsipër rishikimin e kërkesave

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj priti ditën e sotme përfaqësues të ish-të përndjekurve politikë të regjimit komunist, pas kërkesës së tyre për informacione në lidhje me dëmshpërblimet. 

Ky takim vjen pasi dhjetra ish- të përndjekur nga regjimi komunist u mblodhën ditën e sotme përpara Ministrisë së Drejtësisë për mos marrjen e asnjë kësti shpërblim për vitet e burgut, ndërsa paraljmëruan edhe për një grevë urie si ajo e vitit 2012.

Ministrja Gjonaj mori përsipër ngritjen e një praktike pune për rishikimin e dosjeve dhe trajtim me objektivitet dhe paanësi të kërkesave. Ministrja e Drejtësisë u premtoi ish- të përndjekurve se do kthejë përgjigje në një afat kohor të shkurtër dhe se rishikimi do të ketë transparencë të plotë. 

Screenshot_21.jpg

Screenshot_20.jpg

Screenshot_19.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « As mysliman as katolik, Edi Rama zbulon çfarë do bëhet Zaho kur të rritet dhe ku do besojë
Patozi flet për protestën e Opozitës: Basha nuk ndez dot as partinë »
Article Logic
Execution time: 0.01907205581665
array(1) { ["section"]=> string(117) "ish-te-perndjekurit-politike-proteste-per-demshperblimet-ministrja-gjonaj-marr-persiper-rishikimin-e-kerkesave-106216" }