Ish zëdhënësja e Berishës në formë të shkëlqyer fizike, relaksohet me djalin në pishinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:34 26-07-2016 Ish zëdhënësja e Berishës në formë të shkëlqyer fizike, relaksohet me djalin në pishinë

Ish zëdhënësja e ish kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli duket në formë të shkëlqyer fizike teksa relaksohet në ambientet e një pishine me djalin e saj të cilin deri tani ka preferuar ta mbajë jashtë vëmendjes së publikut.

Akidi është fëmija i parë dhe i vetëm i ish zëdhënëses që prej vitesh është në një marrëdhënie të lumtur dashurie me deputetin e Partisë Demokratike Keltis Kruja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02020001411438
array(1) { ["section"]=> string(92) "ish-zedhenesja-e-berishes-ne-forme-te-shkelqyer-fizike-relaksohet-me-djalin-ne-pishine-47748" }