Ish zv.ministri këtë mëngjes për moderatoren e Top Channel: Gjithë kjo bukuri u dashurua me një që duket si nga Siria

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:16 03-07-2016 Ish zv.ministri këtë mëngjes për moderatoren e Top Channel: Gjithë kjo bukuri u dashurua me një që duket si nga Siria

Ish-zëvendësministri Dritan Hila, tejet aktiv dhe ngacmues me postimet e tij në rrjetet sociale këtë mëngjes “thumbat” i ka hedhur nga Marina Vjollca, moderatorja bukuroshe e Top Channel që është në një marrëdhënie me reperin Getoar Selimi. Marina i bëri edhe një dedikim këtë mëngjes Getit për ditëlindje duke i thënë se është gjithçka për të dhe se ndjehet e bekuar që e ka.

Por për Dritan Hilën, femra është mister,“o zot na ruaj”.

“Femra dhe misteri i saj-do thoshte një filozof francez.
Gruja është Zot na ruaj- do thoshte një shqiptar.
Gjithe kjo bukuri rrezëllitëse nordike, priti kaq vjet, dhe në fund dashurohet me nje që duket si i ardhur nga Siria e shekullit te 15-te. E çuditshme mbetet femra”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069410800933838
array(1) { ["section"]=> string(122) "ish-zv-ministri-kete-mengjes-per-moderatoren-e-top-channel-gjithe-kjo-bukuri-u-dashurua-me-nje-qe-duket-si-nga-siria-45367" }