Ish zv.ministri për masakrën në Francë: Një gjë s’kuptoj! Këta të rinjtë ndenjën si lepuri kur panë kamionin t’iu vinte?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:27 15-07-2016 Ish zv.ministri për masakrën në Francë: Një gjë s’kuptoj! Këta të rinjtë ndenjën si lepuri kur panë kamionin t’iu vinte?

Ish zëvendësministri i Mbrojtjes Dritan Hila ka një gjë që s’e kupton në masakrën e Nicës në Francë ku deri tani janë raportuar 84 viktima dhe mbi 150 të plagosur.

“Shikoj që mes viktimave dhe të plagosurve ka pasur edhe të rinj. Njëe gjë s'kuptoj! Po këta kanë ndenjur si lepuri kur i drejton prozhektorin kur kanë parë kamionin t'iu vinte? Se hajde dy-tre të paret. Hajde po të ishte bombë. Po një kamion ka qenë që mezi ecte. Po minimalisht, këmbet e lehta, faqja e bardhë”, shkruan Dritan Hila me të cilin duhet thënë se shumë nuk janë bashkuar në këtë koment.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031376838684082
array(1) { ["section"]=> string(123) "ish-zv-ministri-per-masakren-ne-france-nje-gje-s-kuptoj-keta-te-rinjte-ndenjen-si-lepuri-kur-pane-kamionin-t-iu-vinte-46697" }