Ishte 11 vjeçe kur humbi nënën, këngëtarja shqiptare prek me rrëfimin për të (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:03 11-07-2018 Ishte 11 vjeçe kur humbi nënën, këngëtarja shqiptare prek me rrëfimin për të (FOTOT)

Morena Taraku ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave rozë për shkak të ndarjes së saj me miliarderin nga Teherani.

Mirëpo përpos kësaj këngëtarja ka tërhequr vëmendje ditën e sotme me anë të një postimi që ka bërë në Insatagram. Morena ka treguar më herët se e ka humbur nënën kur ishte vetëm 11 vjeçe dhe se ka një marrëdhënie të veçantë me të atin. Së fundmi ajo ka treguar se i mungon shumë nëna e saj. Kanë qenë fansat ata që e kanë pyetur nëse i mungon nënë dhe këngëtarja nuk ka hezituar të kthejë përgjigje.

“Sigurisht! Çdo frymëmarrje e imja është e vështirë pa të. I thëm jo vetes sime, por realiteti është ndryshe”, është shprehur Morena duke e shoqërua komentin me një emoji duke qarë.

-640-0-5b45d3b33f208 (1).jpg

 

-640-0-5b45d39bb87cd.png

 

-640-0-5b45d39d518e5.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkëpunim me Encën? Ronela Hajati jep përgjigjen epike (FOTO)
Paditet Johnny Depp, rrahu anëtarin e ekuipazhit në gjendje të dehur »
Article Logic
Execution time: 0.058843851089478
array(1) { ["section"]=> string(88) "ishte-11-vjece-kur-humbi-nenen-kengetarja-shqiptare-prek-me-rrefimin-per-te-fotot-127534" }