Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 48-vjeçari vlonjat

Publikuar tek: aktualitet, më 09:21 11-01-2019 Ishte shpallur në kërkim, arrestohet 48-vjeçari vlonjat

Policia e Vlorës ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim. Në pranga është vënë shtetasi F.B. 48 vjeç, banues në fshatin Çeprat, Vlorë.

Seksioni për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve pranë Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë ka bërë ndalimin e këtij shtetasi bazuar në vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë e cila i ka caktuar masën e sigurisë "Arrest në burg" për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve" kryer në bashkëpunim.

Materialet iu kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme proceduriale.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Policia rrahu prokurorët, gjyqtarët, avokatët', deputeti i PD: Qeveria ka përgatitur lajmin që do konsumoni në mëngjes
'Luftë e ashpër'/ Meta i përgjigjet 'dhëmb për dhëmb' Ramës: Ai që kërcënoi Zaganin...nuk ka fuqi në botë që t'i bëjë presion Presidentit »
Article Logic
Execution time: 0.020940065383911
array(1) { ["section"]=> string(61) "ishte-shpallur-ne-kerkim-arrestohet-48-vjecari-vlonjat-148332" }