Ismail Kadare i përgjigjet Henri Çilit dhe shpërthen ndaj Lubonjës: Nuk e fal denoncimin

Publikuar tek: barometri, më 07:20 13-04-2017 Ismail Kadare i përgjigjet Henri Çilit dhe shpërthen ndaj Lubonjës: Nuk e fal denoncimin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046947956085205
array(1) { ["section"]=> string(93) "ismail-kadare-i-pergjigjet-henri-cilit-dhe-shperthen-ndaj-lubonjes-nuk-e-fal-denoncimin-75007" }