Ismail Kadare nën shoqërinë e shqiptares së njohur, shëtisin oborrit e bisedojnë thellë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:44 26-04-2016 Ismail Kadare nën shoqërinë e shqiptares së njohur, shëtisin oborrit e bisedojnë thellë

Ismail Kadare nën shoqërinë e shqiptares së njohur, shëtisin oborrit e bisedojnë thellë. Ky mund të ishte një nga përshkrimet e thjeshta të këtyre dy fotove, të cilat i risjell Vera Grabocka.

Regjisorja mban përkrahu shkrimtarin e madh e bisedojnë thellë, teksa dhe shëtisin.

Dy shqiptarë që kanë bërë sukses e me të cilët krenohemi.

“Frymëzim! Me Kadarenë. Një foto e çmuar dhe e rrallë’’, shkruan Grabocka.

veragrabockakadare3_copy.jpg

veragrabockakadare2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036718845367432
array(1) { ["section"]=> string(92) "ismail-kadare-nen-shoqerine-e-shqiptares-se-njohur-shetisin-oborrit-e-bisedojne-thelle-38739" }