Italiani ironizon tabelat e Bashkisë në Tiranë, “Kush urinon te ura del në Youtube”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:39 07-08-2016 Italiani ironizon tabelat e Bashkisë në Tiranë, “Kush urinon te ura del në Youtube”

Italiani i famshëm për shiqptarët, Lambrenedetto XVI, i cili ka vizituar disa herë vendin tonë duke e promovuar në Youtube, nuk ka ngurruar të bëjë shaka sapo ka mësuar për tabelat e reja kundër urinimit në vende publike në Tiranë.

Tabelat e vendosura nga Bashkia e Tiranës paralajmërojnë se pranë urave ka kamera të cilat do filmojnë këdo që urinon aty dhe video do publikohet në Youtube.

“Kush bën nevojat personale në publik do përfundojë në Youtube. Kur të vij unënuk duhet ta bëj vërdallë sepse jam tashmë në Youtube”, shkruan ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026640176773071
array(1) { ["section"]=> string(86) "italiani-ironizon-tabelat-e-bashkise-ne-tirane-kush-urinon-te-ura-del-ne-youtube-49053" }