Iu gjet drogë në shtëpi, arrestohet vlonjati (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:04 11-10-2018 Iu gjet drogë në shtëpi, arrestohet vlonjati (EMRI)

Policia e Vlorës ka arrestuar një person pasi posedonte lëndë narkotike në banesë.

Në pranga është vënë Fatmir Binjakaj, banues në fshatin Treblovë, Vlorë.

Seksioni për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve pranë DVP Vlorë, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative, kanë bërë të mundur kapjen në flagrancë në banesën e tij e shtetasin Fatmir Binjakaj.

Nga kontrolli i ushtruar në banesën e tij, shërbimet kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 15 kilogramë e 500 gramë lëndë narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sattiva.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike".

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045731067657471
array(1) { ["section"]=> string(55) "iu-gjet-droge-ne-shtepi-arrestohet-vlonjati-emri-137385" }