Iva Tiço në vaskë: Telefonova për të të thënë “Të dua”. Dhe një dorë në horizont...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:19 26-04-2016 Iva Tiço në vaskë: Telefonova për të të thënë “Të dua”. Dhe një dorë në horizont... Iva Tico

Gazetarja Iva Tiço ka publikuar një foto ngacmuese ditën e sotme në rrjetin IG. Po kaq ngacmuese është edhe diçitura me të cilën ajo shoqëron këtë foto.

“Të telefonova për të të thënë të dua”, shkruan gazetarja.

E ndërsa po mendonim se kujt i ka telefonuar, përgjigjen na e dha menjëherë gazetarja Ilva Tare.

“Faleminderit Iva Tiço,- shkruan ajo, Shko se u hap rruga e re te Unaza e Vogël tani”.

Pasi morëm edhe këtë përgjigje sytë na shkuan te dora që duket aty në cep por edhe për këtë i shuajtëm dyshimet.

“Dora ime diku aty në horizont”, shkruan Vikena Kamenica.

Asgjë nga ato që po mendonim, domethënë!

iv.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027796030044556
array(1) { ["section"]=> string(82) "iva-tico-ne-vaske-telefonova-per-te-te-thene-te-dua-dhe-nje-dore-ne-horizont-38709" }