Iva Tiço provokon Belonën? "Mamografia më e rëndësishme se të postosh gjoksin në Instagram"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:08 03-10-2015 Iva Tiço provokon Belonën?

Nuk duam të bëhemi paranojakë në gjithçka që personazhet e njohur publikë postojnë por druajmë se ky është vërtet rasti për të dyshuar në një përgjigje të mundshme apo provokim të gazetares Iva Tiço ndaj Bleona Qeretit, e cila e sulmoi jo pak.

Gazetarja postton në Instagram një mesazh ku shkruhet “ Thjesht për të kujtuar se të bësh një mamografi është më e rëndësishme se sa t’i postosh gjoksin në Instagram. Dhe jo vetëm në tetor”, shton gazetarja.

E duke u nisur nga fotot topless të Bleonës s’do ishte çudi që këtë postim gazetarja t’ja kishte dedikuar pikërisht këngëtares.

Veç kësaj ky është edhe muaji kundër kancerit të gjirit. Kështu që Tiço, “me një gur ka vrarë dy zogj”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Çunat e PD-së”, Halim Kosova “party” mes miqsh si Gerti Bogdani e Jul Deda
Rama bën kamarierin pas ceremonisë, i ofron një pije De Biasit, bashkëshortes së trajnerit Paola dhe vajzës Maria »
Article Logic
Execution time: 0.12497305870056
array(1) { ["section"]=> string(94) "iva-tico-provokon-belonen-mamografia-me-e-rendesishme-se-te-postosh-gjoksin-ne-instagram-22248" }