Iva Tiço surprizohet nga dhurata e Ajola Xoxës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:16 14-12-2016 Iva Tiço surprizohet nga dhurata e Ajola Xoxës

Një dhuratë e çmuar ka surprizuar Iva Tiçon. Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj ka lumturuar gazetaren duke i dhuruar një libër të gjyshit të saj, Jakov Xoxës.

“Një dhuratë shumë e bukur nga Ajola Xoxa. Botimit të vjetër që kisha nga biblioteka e babit tani i shtohet botimi i ri i romanit 'Lulja e kripës' i Jakov Xoxës”,-shkruan Iva Tiço duke publikuar dhe librin.

iva_tico.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029829978942871
array(1) { ["section"]=> string(52) "iva-tico-surprizohet-nga-dhurata-e-ajola-xoxes-62673" }