Izrael –Shqipëri: Kuqezinjtë fitojnë 0-3 dhe renditet në vendin e 3-të

Publikuar tek: barometri, më 07:29 12-06-2017 Izrael –Shqipëri: Kuqezinjtë fitojnë 0-3 dhe renditet në vendin e 3-të

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018347978591919
array(1) { ["section"]=> string(74) "izrael-shqiperi-kuqezinjte-fitojne-0-3-dhe-renditet-ne-vendin-e-3-te-82115" }