Ja argjendaria që politikanët shqiptarë e zgjedhin për dhuratat (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:59 25-05-2016 Ja argjendaria që politikanët shqiptarë e zgjedhin për dhuratat (Video) Foto ilustruese

Argjendaria e preferuar e politikanëve dhe personazheve të tjerë publik shqiptarë dhe vendi ku realizohen dhuratat qeveritare duket se është argjendari "Pirro”.

Alba Ruco tha për “Opinion” në lidhje me mjeshtërinë e përpunimit të argjenderi Pirros  se pas një eksperience që pata në Londër në lidhje me gurët e çmuar, u kthye në Shqipëri për t’i dhënë një frymë ndryshe biznesit që kishte ngritur prej kohësh tashmë familja e saj.

Ruco tha se “Ne kemi ecur shumë para në disa teknologji të ndryshme të përpunimit të arit dhe për metalet e tjera të çmuara, jemi realizues të dhuratave kryesore të qeveritare, pavarëisht se këto nuk i reklamojnmë shumë, si dhe për pjesën e bizhuterisë individuale”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093228816986084
array(1) { ["section"]=> string(75) "ja-argjendaria-qe-politikanet-shqiptare-e-zgjedhin-per-dhuratat-video-41502" }