Ja çfarë bën Edi Rama menjëherë pas intervistës me Eni Vasilin (Foto)

Publikuar tek: politike, më 00:50 15-11-2017 Ja çfarë bën Edi Rama menjëherë pas intervistës me Eni Vasilin (Foto)

Kanë kaluar shumë pak minuta pas intervistës me gazetaren Eni Vasili, ku kryeministri Edi Rama sulmoi sërish mediat dhe kreu i qeverisë menjëherë ka postuar një foto në Facebook.

Rama ka vendosur ta mbyllë ditën po me një sulm për mediat të cilat i quan kazan duke postuar sipas tij atë çka thuhet për puset e ujit, dhe atë që, po sipas tij, është e vërteta.

sdgfwerhy45hrh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama i habit të gjithë: Këto janë tre figurat e Partisë Demokratike për të cilët unë kam respekt (EMRAT)
Ish-zv. kryeministrja padit qeverinë, prokuroria nis hetimet për çështjen »
Article Logic
Execution time: 0.0039329528808594
array(1) { ["section"]=> string(73) "ja-cfare-ben-edi-rama-menjehere-pas-intervistes-me-eni-vasilin-foto-99597" }