Ja çfarë fshihet pas jetës luksoze të Rezarta Shkurtës!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:50 17-01-2015 Ja çfarë fshihet pas jetës luksoze të Rezarta Shkurtës!

Ermal Hoxha është cilësuar si një nga personat kyç të përfshirë në rrjetin e trafikut të drogës të goditur dy ditë më parë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta është  gruaja që prej 7 vjetësh ndan jetën me nipin e Enver Hoxhës dhe së bashku kanë një vajzë

 

 Në momentin e arrestimit të bashkëshortit ajo ndodhej në Kinë, nga ku ka postuar foto të jetës luksoze që po bënte.Duket që dy vajza po përgatisin një vaskë me qumësht dhe me petale trendafili për Rezartën. 

 

 

Ermal Hoxha është biznesmen, ndërsa Rezarta, që prej një viti ushtron një aktivitet privat, i cili ka lidhje me artin, por jo me muzikën. Ajo fotografon çifte, gra shtatzëna dhe bebe të vogla. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031244039535522
array(1) { ["section"]=> string(58) "ja-cfare-fshihet-pas-jetes-luksoze-te-rezarta-shkurtes-782" }