Ja çfarë i ka ndodhur ministrit Saimir Tahiri, gjithë policia në gadishmëri (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:01 04-12-2016 Ja çfarë i ka ndodhur ministrit Saimir Tahiri, gjithë policia në gadishmëri (FOTOT)

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri nuk e ka kaluar lehtë ndeshjen e fundit në kalceto me një pjesë të mirë të drejtuesve të policisë së shtetit.

Gjatë lojës, ministri ka vrarë këmbën çka ka çuar në ndërprerjen e saj, por edhe kujdesin e drejtuesve të tjerë të policisë për t’u interesuar për Tahirin.

Nuk ka qenë e nevojshme për ndihmë të specialuzuar.

Ndoshta me pak akull edhe ia ka hedhur. Ndërkohë newsbomb.al ju sjell disa foto nga ndeshja mes drejtuesve të ministrisë dhe atyre të policisë.

demtim.jpgdemtim1.jpgdemtim3.jpgdemtim4.jpgdemtim6.jpgdemtim7.jpg

demtim8.jpgdemtim9.jpg

demtim11.jpgdemtim10.jpg

demtim14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020570993423462
array(1) { ["section"]=> string(86) "ja-cfare-i-ka-ndodhur-ministrit-saimir-tahiri-gjithe-policia-ne-gadishmeri-fotot-61540" }