Ja çfarë i shkruajnë komentuesit Etrit Berishës për veprimin e djeshëm në Elbasan Arena…

Publikuar tek: sport, më 12:18 13-11-2016 Ja çfarë i shkruajnë komentuesit Etrit Berishës për veprimin e djeshëm në Elbasan Arena… Perplasja e djeshme e Etrit Berishes me futbollistin izraelit

Etrit Berisha, ende nuk ka folur për atë që ndodhi dje në Elbasan Arena ku mori një karton të kuq dhe për shkak të sjelljes së tij u akordua një penallti në favor të ekipit kundërshtar. 

E pas këtij momenti, Shqipëria mbeti me 9 lojtarë në fushë, raporton newsbomb.al.

Etrit Berisha në rrjetin social ka postuar vetëm një foto para ndeshjes, e pas kësaj asgjë tjetër. Por janë fansat në rrjetet sociale që duket se nuk e kanë kapërdirë atë që ka bërë portieri shqiptar. Shumë prej tyre e fajësojnë për sjelljen dhe për faktin se nuk e mbajtën nervat. Ashtu sikurse ka të tjerë që i sugjerojnë t’ia “kishte rrasur nji grusht atij albitrit”. 

komentet

Sondazh per Personazhin e Vitit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kartoni i kuq për Berishën dhe penallti? Ja çfarë shkruan media spanjolle
Kombëtarja e Izraelit bllokohet në Shqipëri, problem me avionin para nisjes »
Article Logic
Execution time: 0.0041170120239258
array(1) { ["section"]=> string(93) "ja-cfare-i-shkruajne-komentuesit-etrit-berishes-per-veprimin-e-djeshem-ne-elbasan-arena-59380" }