Ja çfarë thotë Çiljeta për këngën e re me Noizyn

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:47 02-07-2016 Ja çfarë thotë Çiljeta për këngën e re me Noizyn

Është publikuar sot në mbrëmje kënga e re e Çiljetës dhe Noizyt, çka ka befasuar për mirë fansat e tyre.

Çiljeta ka folur shkurtimisht për këtë këngë të re, ndërsa nuk harron ta quaj Noizyn si vëllain e saj.

“Kënga ime më e re në bashkepunim me Noizy. ‪‎My Brother... Më shumë se dollar! Uroj që ta pëlqeni dhe të kerceni me të gjatë verës. Falenderime për skuadrën ‪#‎OTR - Faleminderit Jurgen Shira, Elminio Films, Suela Cangu, Juxhin Kurti, Rezarta Skifteri dhe Skerdi Ago... Love u All”, shkruan këngëtarja bukuroshe. 

Lexo edhe: Noizy dhe Çiljeta befasojnë fansat, publikojnë videoklipin me skena të nxehta

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027304887771606
array(1) { ["section"]=> string(54) "ja-cfare-thote-ciljeta-per-kengen-e-re-me-noizyn-45348" }