Ja cili është çifti më i ri i Hollywood-it

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 20-01-2015 Ja cili është çifti më i ri i Hollywood-it

Përflitet për një romancë të lidur së fundmi midis aktorit të Hollywood-it Leonardo Di Caprio dhe këngëtares nga Barbados, Rihanna.

Mediat ndërkombëtare kanë aluduar për çiftin pasi ata janë parë shumë pranë njëri-tjetrit në festën e revistës “Playboy”.

Thashethemet rreth “lidhjes së tyre” do të vazhdojnë, për aq kohë sa Leo dhe Rihanna të shoqërohen me njëri-tjetrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025241851806641
array(1) { ["section"]=> string(47) "ja-cili-eshte-cifti-me-i-ri-i-hollywood-it-1043" }