Ja e dashura e re e Ronaldos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:42 30-01-2015 Ja e dashura e re e Ronaldos

Quhet Nicole Neal, dhe është e dashura e re e yllit të futbollit Christiano Ronaldo.

E nëse deri tani e kishit  akuzua për zhveshje ish të dashurën e Ronaldos , Irana Shayk atëhere…i keni “rënë në qafë” kot.  Kjo e reja i ka alergji rrobat.

Lajmin për lidhjen e re të Ronaldos pas ndarjes nga rusja Shayk, e bëjnë të ditur mediat spanjolle, edhe vetë ronaldo ende nuk ka pohuar asgjë mbi këtë çështje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020764827728271
array(1) { ["section"]=> string(33) "ja-e-dashura-e-re-e-ronaldos-1935" }