Ja e vërteta e fotos së ditës të EDI RAMËS

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:59 29-09-2016 Ja e vërteta e fotos së ditës të EDI RAMËS

Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto dite që po bën xhiron e rrjeteve sociale.

Dhe po hyre në “rrjet”, gjithçka që ndodh më pas është e pritshme. Deputeti Erion Braçe që shënon në koshin e basketbollit përpara shefit të kabinetit Edi Rama.

Faqja DNSH nuk e ka lënë që kjo foto të shpëtojë pa pak humor ndaj na e ka treguar kështu “të vërtetën e fotos së ditës të Edi Ramës”.

Montazhi i DNSH s’ka nevojë për koment.

rama.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023646116256714
array(1) { ["section"]=> string(48) "ja-e-verteta-e-fotos-se-dites-te-edi-rames-54484" }