Ja kartolina që po dërgon presidenti Nishani për festat. Një personazh i njohur surprizohet (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 13:30 24-12-2015 Ja kartolina që po dërgon presidenti Nishani për festat. Një personazh i njohur surprizohet (FOTO)

Presidenti Nishani dhe Zonja e tij Odeta Nishani dërgon kartolinën për festat e fundvitit. Shikoni se çfarë shkruajnë në të, teksa ia dërgojnë një personazhi të njohur si Drini Zeqo.

kartolinanishani

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Manjani-gjyqtarëve e prokurorëve në tryezë: Ju e dini ku pikon çatia
Xhafaj para gazetarëve jep një tjetër ‘’të vërtetë’’ për çfarë ka ndodhur me Komisionin e Venecias: S’rrëzoi asnjë amendament! »
Article Logic
Execution time: 0.017572164535522
array(1) { ["section"]=> string(101) "ja-kartolina-qe-po-dergon-presidenti-nishani-per-festat-nje-personazh-i-njohur-surprizohet-foto-28471" }