Ja ku e ‘kapi’ ndërrimi i viteve Fatos Nanon, dhe një foto por jo me bashkëshorten siç e kemi parë shpesh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:18 05-01-2017 Ja ku e ‘kapi’ ndërrimi i viteve Fatos Nanon, dhe një foto por jo me bashkëshorten siç e kemi parë shpesh

Ish-lideri i Partisë Socialiste, Fatos Nano, gjithnjë e më shumë është parë të vizitojë Shqipërinë, pavarësisht se prej vitesh jeton jashtë shtetit, shkruan Newsbomb.al.

Por duket se Fatos Nanon do ta shohim edhe më shpesh, pasi ndërrimi i viteve e ka “zënë” pikërisht në Shqipëri. Ai ka zgjedhur të festojë ardhjen e 2017-ës në ambientet e kompanisë “Eurosig”, ku edhe ka shkrepur fotografi me një prej punonjëseve. /Newsbomb.al

15909494_10158048905420301_1419768790_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020450115203857
array(1) { ["section"]=> string(108) "ja-ku-e-kapi-nderrimi-i-viteve-fatos-nanon-dhe-nje-foto-por-jo-me-bashkeshorten-sic-e-kemi-pare-shpesh-64683" }