Ja ku përfundoi shalli me të cilin Andi Lila detyroi pilotët ta mbajnë lart për një foto

Publikuar tek: sport, më 15:02 18-06-2016 Ja ku përfundoi shalli me të cilin Andi Lila detyroi pilotët ta mbajnë lart për një foto

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila i bëri dy pilotët e avionit që çoi ekipin për në Lyon, të mbanin lart shallin “Albania” dhe të pozonin në fotografi me ta, edhe pse ata janë francezë.

Por pas kësaj fotoje ja ku ka përfunduar shalli që Andi Lila detyroi pilotët ta mbajnë lart për një foto.

Siç ndodh zakonisht me tifozeritë, edhe pse Lila është lojtar, shalli nuk falet.

Nuk ka ndodhur kështu në rastin konkret. Sikurse bëhet e qartë nga kjo foto që publikohet në mbërritjen e avionit në Lyon, shalli që Lila mbajti sipër, ka përfunduar në qafën e pilotit që drejton avionin. Tashmë dhe ky francez, do të ketë një kujtim nga Shqipëria.

andi_lila.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Italia në finale? Ja sa do shpenzojnë italianët për të ngrënë e për të pirë…Ushqimet që konsumohen më shumë
Nata e fundit në Francë, apo do vazhdojmë? Ja hoteli ku u akomoduan yjet e kombëtares në Lion »
Article Logic
Execution time: 0.01874303817749
array(1) { ["section"]=> string(94) "ja-ku-perfundoi-shalli-me-te-cilin-andi-lila-detyroi-pilotet-ta-mbajne-lart-per-nje-foto-43917" }