Ja ku po e ndjekin çunat e kombëtares ndeshjen e Gjermanisë me Irlandën e Veriut

Publikuar tek: sport, më 18:02 21-06-2016 Ja ku po e ndjekin çunat e kombëtares ndeshjen e Gjermanisë me Irlandën e Veriut

Tashmë futbollistët e ekipit kombëtar por edhe të gjithë shqiptarët janë me sytë nga ndeshjet e mbetura që do të përcaktojnë ecurinë e kuqezinjve.

Ata janë mbledhur për të parë ndeshjen mes Gjermanisë dhe Irlandës së Veriut, ndërsa nuk duken shumë të gëzuar me rastet e humbura nga ekipi gjerman që e mbylli pjesën e parë me një gol të vetëm.

Nëse Gjermania shënon edhe 3 gola të tjerë, Shqipërisë i hapet drita jeshile për kalimin e fazës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjermania e nis bindshëm me Irlandën e Veriut, ky rezultat i duhet Shqipërisë
Me sytë nga Turqia, ky rezultat është vendimtar për kualifikimin tonë »
Article Logic
Execution time: 0.016818046569824
array(1) { ["section"]=> string(86) "ja-ku-po-e-ndjekin-cunat-e-kombetares-ndeshjen-e-gjermanise-me-irlanden-e-veriut-44194" }