Ja kush e mëson Nora Istrefin të kërcejë kaq bukur! E njohim të gjithë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:19 17-05-2018 Ja kush e mëson Nora Istrefin të kërcejë kaq bukur! E njohim të gjithë... Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi

Këngëtarja e famshme Nora Istrefi kërcen bukur sepse ajo mësohët nga Klaudia Pepa.

Nuk e dinim, por mbas suksesit së performancave të këngëtares kosovare Nora Istrefi qëndron një tjetër emër i famshëm, ajo është Klaudia Pepa, balerina e njohur jo vetëm në shqipëri por edhe në Itali.

Klaudia ka publikuar një video në Insta Story, e cila shfaqet bashkë me Norën, ku duket qartë se po ushtrohen në një studio kërcimi dhe janë para pasqyrës duke mbajtur të njëjtën postur. Me siguri, është Klaudia që po i mëson disa lëvizje kërcimi profesionale, dhe këngëtarja duket e përqendruar në këtë proces mësimi.

Ndoshta, Nora është duke punuar për klipin e këngës së radhës që do të përmbajë edhe performancë kërcimi siç jemi mësuar shpesh ta shohim.

ja.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit këngëtarja shqiptare, vishet lirë dhe tregon çmimet
“Këta racistë që më bënë të ndjej turp për prejardhjen time”, Eleni Foureira SHPËRTHEN ashpër ndaj mediave greke »
Article Logic
Execution time: 0.035413026809692
array(1) { ["section"]=> string(76) "ja-kush-e-meson-nora-istrefin-te-kerceje-kaq-bukur-e-njohim-te-gjithe-121106" }