Ja kush është bashkëshorti i Eni Çobanit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:12 12-02-2016 Ja kush është bashkëshorti i Eni Çobanit

Juristja e njohur Eni Çobani ose zonja Eni e “Shihemi në Gjyq” siç e njohin të gjithë, prezanton bashkëshortin e saj.

Në mbrëmje dhe romanticitet të plotë, të dy shikojnë me dashuri njëri tjetrin ndërsa Çobani kujdeset vetë që të përshkruajë këto momente mes tyre.

“Një nga ato mbrëmje ku njeriu pas një dite të lodhshme ndan me bashkëshortin thjesht dhe një bisedë larg atyre që ti bën çdo ditë”, shkruan juristja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067069530487061
array(1) { ["section"]=> string(46) "ja-kush-eshte-bashkeshorti-i-eni-cobanit-32374" }