Ja kush është “Edra”, gruaja e aktorit Romir Zalla

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:08 23-11-2015 Ja kush është “Edra”, gruaja e aktorit Romir Zalla

Të gjithë e mbani mend personazhin e Edrës me Llambin, çiftit “ideal” në Portokalli. Edra në fakt personifikonte kuçedrën dhe ishte pikërisht shkurtimi i kësaj fjale që i dha emrin personazhit të famshëm që shpalosej çdo të dielë nga aktori i humorit Romir Zalla.

Por ndoshta shumë prej jush nuk e dinë kush është “Edra” e vërtetë e Romir Zallës. Ajo në fakt quhet Suela Bako , aktore dhe regjisore e njohur.

Marrëdhënia e Suela Bakos me aktorin Romir Zalla është shumë larg Edrës dhe Llambit. Siç mund ta shikoni edhe në këtë foto të sapopublikuar ata janë një çift i lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067861080169678
array(1) { ["section"]=> string(53) "ja-kush-eshte-edra-gruaja-e-aktorit-romir-zalla-26103" }