Ja kush është Fatbardh Lici që U EKZEKUTUA sot, ka VËLLA kryetarin e PARTISË… (Lidhja me biznesmenin KULLA)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:03 10-08-2018 Ja kush është Fatbardh Lici që U EKZEKUTUA sot, ka VËLLA kryetarin e PARTISË… (Lidhja me biznesmenin KULLA) Lulzim Kulla

Detaje të reja dalin nga ngjarja që tronditi Shkodrën mëngjesin e ditës së sotme, ku është vrarë me armë zjarri shtetasi Fatbardh Lici.

Ende nuk dihen motivet e vrasjes së 53-vjeçarit, sakaq zbulohet se 53-vjeçari është vëllai i Mustafa Licit, anëtar i Këshillit Bashkiak të Shkodrës dhe kryetar i partisë “Mendimi i Djathtë Liberal”, si dhe kunati i biznesmenit Lulzim Kulla, (burri i motrës, në foto) i cili aktualisht ndodhet në burg.

Lici dyshohet se ka qenë i përfshirë në një vrasje në vitin 2011. Bëhet fjalë për vrasjen e shtetasit Astrit Kurmemaj, 45-vjeç, i cili ishte i dënuar për vrasje por kishte dalë me leje nga burgu i Shënkollit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0044867992401123
array(1) { ["section"]=> string(110) "ja-kush-eshte-fatbardh-lici-qe-u-ekzekutua-sot-ka-vella-kryetarin-e-partise-lidhja-me-biznesmenin-kulla-130687" }