Ja kush është fytyra e re në lajmet e Top-Channel

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:57 13-07-2016 Ja kush është fytyra e re në lajmet e Top-Channel

Denisa Pasholli do të jetë fytyra e re e edicioneve informative në Top-Channel. Folësen që deri më tani e kemi parë në ekranin e Ora News, është bërë pjesë e televizionit më të madh në vend.

Vetë Pasholli e ka konsideruar këtë lëvizje si realizim të ëndrrës së saj.

“Kjo ishte prej vitesh ëndrra ime… E shprehur apo e fshehur vend e pa vend. Besoj se edhe Zoti u lodh duke dëgjuar çdo ditë dëshirën time dhe më 5 korrik në ditën e Fiter Bajramit, më bëri pjesë të Top Channel. Kjo jam unë në lajme, me emocionet e ditës së pare”, shprehet gazetarja. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020556926727295
array(1) { ["section"]=> string(55) "ja-kush-eshte-fytyra-e-re-ne-lajmet-e-top-channel-46479" }