Ja kush është i dashuri i kryetares së FRESSH, Joleza Kokës (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:12 28-05-2016 Ja kush është i dashuri i kryetares së FRESSH, Joleza Kokës (FOTOT)

Zbulohet i dashuri i kryetares së FRESSH Joleza Koka. Shtypi rozë është duke shkruar për një marrëdhënie dashurie të Jolezës prej vitesh me ish aktivistin e “Mjaft” Laert Kola, më herët edhe këshilltar në Ministrinë e Mirëqenies Sociale.

Kola është një figurë e njohur në media dhe sipas gazetës Paloma që bën me dije edhe lidhjen, çifti janë prej disa vitesh bashkë por kanë vendosur ta mbajnë larg vëmendjes mediatike dhe opinionit publik raportin e tyre intim ndaj kjo është edhe arsyeja që nuk ka asnjë foto të tyre bashkë.

keshilltar.png

laert.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.4443519115448
array(1) { ["section"]=> string(70) "ja-kush-eshte-i-dashuri-i-kryetares-se-fressh-joleza-kokes-fotot-41740" }