Ja kush është prokurori i Apelit të Tiranës që do të kalojë në sitën e vettingut

Publikuar tek: aktualitet, më 15:41 11-06-2018 Ja kush është prokurori i Apelit të Tiranës që do të kalojë në sitën e vettingut

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të zhvillojë seancë dëgjimore më 14 qershor me prokurorin e Apelit të Tiranës, Gentian Trenova.

Seanca është parashikuar të zhvillohet në orën 10.00 dhe trupa gjykuese përbëhet nga Lulzim Hamitaj, Brunilda Bekteshi dhe Olsi Komici.

Trenova është përzgjedhur dhe për anëtar të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, KED.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau nënën e 6 fëmijëve, Gjykata jep arrest me burg për Shahollin: U kërkoj falje fëmijëve…
Veliaj nënshkruan marrëveshjen, ja shërbimi i ri për qytetarët e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.031925916671753
array(1) { ["section"]=> string(87) "ja-kush-eshte-prokurori-i-apelit-te-tiranes-qe-do-te-kaloje-ne-siten-e-vettingut-123996" }