Ja kush është ushtarakja më seksi e forcave ajrore në Ministrinë e Mbrojtjes që po thyen rekord

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:56 23-10-2017 Ja kush është ushtarakja më seksi e forcave ajrore në Ministrinë e Mbrojtjes që po thyen rekord

Një nga ushtaraket më simpatike të forcave ajrore të Ministrisë së Mbrojtjes, së fundmi ka tërhequr vëmendje të madhe.

Bëhet fjalë për Esa Kolën një vajzë nga Mirdita që pasi ka mbaruar studimet në Administrim Biznes dhe ka punuar në bashkinë Rrëshen, ka vendosur të angazhohet në forcat e armatosura shqiptare.

Ajo është pjesë e forcave ajrore të Ministrisë së Mbrojtjes. Një foto e saj e shkrepur në një helikopterëve të Forcave Ajrore e ka kthyer atë si imazzhin më të bukur të ushtrisë shqiptare në këtë përvjetor të antarësimit në NATO.

Siç duket Esa tashmë nuk ëhstë vetëm një profesioniste e mirë por dhe një nga më të bukurat e forcave ajrore, duke thyer rekord në bukuri.

fgdfggyteryrtyrt.jpg

dfgdfgdfgdfgtry.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024419069290161
array(1) { ["section"]=> string(101) "ja-kush-eshte-ushtarakja-me-seksi-e-forcave-ajrore-ne-ministrine-e-mbrojtjes-qe-po-thyen-rekord-96922" }