Ja kush janë “Skifterat” që dyshohet të kenë grabitur me armë Kim Kardashian

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:07 03-10-2016 Ja kush janë “Skifterat” që dyshohet të kenë grabitur me armë Kim Kardashian

Kim Kardashian dyshohet se është grabitur me armë në rezidencën e saj në Paris nga një grup i strukturuar vjedhjesh aspak ordinere.

Sipas tabloidit britanik “Daily Mail”, vjedhja është planifikuar me detaje dhe mendohet se është kryer nga “Panterat Rozë”, një grup hajdutësh ekspertë që veprojnë prej të paktën 32 vitesh.

Scdfg54g4gt_1.jpg

Banda që arriti të hyjë në residencë dhe nën kërcënimin e armëve e mbyllën yllin amerikan në tualetë, vodhi bizhuteri me vlerë rreth 8.5 milionë dollarë. Ata besohet se janë shtetas malazezë dhe serbë. Banda përbëhet nga rreth 200 anëtarë të cilët shënjestrojnë persona të pasur në qytete luksoze si Dubai, Tokio, Paris dhe Kanë.

Scredf34f3fshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018373012542725
array(1) { ["section"]=> string(80) "ja-kush-jane-skifterat-qe-dyshohet-te-kene-grabitur-me-arme-kim-kardashian-54958" }