Ja kushti i vetëm që duhet të plotësoni për të punuar në Facebook

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:58 05-03-2015 Ja kushti i vetëm që duhet të plotësoni për të punuar në Facebook

Mark Zuckerberg shpesh ka dhënë këshilla karriere dhe thotë se ka vetëm një gjë të cilën ai e shikon para se të marrë dikë në punë.

“Unë do të punësoja dikë që të punonte për mua, vetëm nëse unë do të punoja për atë person”, ka thënë Zuckerberg në Kongresin Botëror Mobil në Barcelonë.

CEO i Facebook tha se nuk ka shumë plane në drejtime të tjera jashte rrjetit social dhe se po mundohet të qartësojë të gjitha thashethemet në lidhje më makinën elektrike të Facebook dhe përdorimin e energjisë diellore nga kampusi i FB. I vetmi qëllim i tij për momentin është të lidhë njerëzit në mbarë botën

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019843816757202
array(1) { ["section"]=> string(70) "ja-kushti-i-vetem-qe-duhet-te-plotesoni-per-te-punuar-ne-facebook-5038" }