Ja me kë bien në dashuri shenjat e horoskopit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:18 09-01-2016 Ja me kë bien në dashuri shenjat e horoskopit

Dashi: Me njerëzit gazmorë dhe zemërmirë.

Demi: Me njerëzit me autoritet, por të sjellshëm.

Binjakët: Me njerëzit me logjikë të fortë dhe ambicioz.

Gaforrja: Me misteriozët dhe me ata me karakter të fortë.

Luani: Me njerëz të veçantë dhe të bukur.

Virgjëresha: Me përtacët dhe simpatikët.

Peshorja: Me aventurierët.

Akrepi: Me njerëz të dashur dhe të shoqërueshëm.

Shigjetari: Me simpatikët dhe të sjellshmit.

Bricjapi: Me konkurruesit dhe guximtarët.

Ujori: Me njerëz të zgjuar dhe të sigurt në vetvete.

Peshqit: Me të përgjegjshmit dhe realistët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021485805511475
array(1) { ["section"]=> string(51) "ja-me-ke-bien-ne-dashuri-shenjat-e-horoskopit-29514" }