Ja me kë zgjohet nga shtrati Çiljeta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:58 06-07-2016 Ja me kë zgjohet nga shtrati Çiljeta

Këngëtarja e shumë përfolur Çilieta Xhilaga nuk është zgjuar si zakonisht mëngjesin e sotëm. Përveç djalit të saj ajo ka në krah dhe një vajzë të vogël.

Ajo ska nguruar ta ndajë me fansat  zgjimin e sotëm duke shkruar: “Sapo u zgjova si një vajzë bose me bebushat e mi”. Si gjithmonë Çiljeta është në super formë, por sot dhe falë dashurisë së dy bebushave të saj. 

ciljeta.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktoren e “Al Pazar” e lajnë me shampanjë, video me momentet e çmendura dhe bluza “30 ama pjeshkë”
Ermal Mamaqi: I shpëtova vdekjes, kjo është jeta ime e dytë…Po sa kohë doni të ndriçoni rrugën »
Article Logic
Execution time: 0.018363952636719
array(1) { ["section"]=> string(53) "ja-me-ke-zgjohet-nga-shtrati-ne-mengjes-cilieta-45709" }