Ja momenti i shumë përfolur kur Robert Aliaj braktis skenën e “Dance with me” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:49 04-11-2015

Gjatë këtyre dy ditëve është folur shumë lidhur me braktisjen e skenës nga anëtari i jurisë së “Dance with me”, Robert Aliaj.

Aliaj vendosi të largohej pas performancës së çiftit Sejfulla Myftari (Cekes)-Markela Dede, duke i akuzuar ata për shfaqje banale.

Diskutime të shumta në media pasuan veprimin e Aliajt dhe për të gjitha ata që nuk e kanë ndjekur live këtë moment, mund të shohin në videon e mësipërme.

Lexo edhe:

Flet Robert Aliaj: Ja arsyeja e largimit tim nga skena

Alketa Vejsiu komenton veprimin e Robert Aliajt: Kontrata juridike dhe morale ia ndalon largimin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10866117477417
array(1) { ["section"]=> string(87) "ja-momenti-i-shume-perfolur-kur-robert-aliaj-braktis-skenen-e-dance-with-me-video-24647" }