Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:56 14-03-2018 Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për dy personazhe mjaft të njohur për publikun por njëkohësisht shumë të suksesshëm, Lori Hoxhën dhe moderatorin, Ermal Mamaqi.

Shpesh herë shohim shumë yje të showbiz-it sesi kanë qenë fëmijë dhe themi se tiparet e tyre kanë ndryshuar ose duken identikë si në atë kohë, normal me ndryshime të vogla por jo ‘hijen’ e tyre.

Këtë herë në videon më poshtë në minutën 15:50 jemi kthyer në kohën kur Lori dhe Mamaqi ishin fëmijë. Ndryshim i madh? Shihni insertin dhe do e kuptoni./intv.al/

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E bujshme/ Ndahet çifti i famshëm, këngëtari: E adhuroj si femër
Besimi 13-vjeçar MAHNIT 'The voice of Germany', shihni reagimet (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.018263816833496
array(1) { ["section"]=> string(78) "ja-ndryshimi-i-lori-hoxhes-dhe-ermal-mamaqit-nga-femijeria-deri-me-tani-113219" }